PIAA Si-Tech kojamees

27.00 29.00 

Raamita kojamehed istuvad esiklaasile nagu valatult ja see tagab ühtlase surve ja puhastuse. PIAA’s Super Silicone kojameeste revolutsiooniline silikoontehnoloogia katab esiklaasi iga tõmbega silikooniga, mistõttu on tagatud parem nähtavus. Komplektis on kaasas spetsiaalne puhastuslapp klaasi ettevalmistuseks ja 2x silikoonid.

PIAA on üle maailma tuntust kogunud ka läbi WRC sarja. Juba aastaid on Toyota Gazoo Racing Yaristele tootetud spetsiaalseid tulesid ning kasutusel on ka Si-Tech kojamehed. Tänu nende kahe kombinatsioonile on juhtidel parem nähtavus nii mudastes, vihmastes kui lumistes tingimustes ja pimedas. Loob kõik eeldused heade tulemuste saavutamiseks.Tootekood: - Kategooria: Silt:

17The PIAA Si-Tech (Silicone Technology) raamita kojamees modernse disainiga, mis sobib igasse aastaaega tänu silikooniga immutatud kummist labadele. PIAA Si-Tech on disainitud loomaks maksimaalseid kokkupuutepunkte esiklaasiga ja jätta triibuvaba tulemus. Kumm peab hästi vastu UV kiirgusele, ekstreemsetele temperatuuridele ja kulumisele. Töötavad vaikselt ja kriuksumata, mis loob mõnusa sõidukogemuse nii juhile kui kaasreisijatele.

Vastupidavus – Kõrgkvaliteetne PC kate ja aerodünaamilisus
Silikoonkumm – Ilmakindel materjal ja triibuvaba tulemus. Vaikne puhastus.
Disain – Aerodünaamiline disain annab sõidukile premium välimuse ning minimaliseerib tuuletakistuse.

  • Sobib igasse aastaaega
  • Madal profiil, aerodünaamiline disain
  • Raamita kojamehed ei korja enda külge nii palju lund ja jääd, kui raamiga versioonid
  • Ühtlane ja triibuvaba tulemus tänu rohkematele kokkupuutepunktidele esiklaasiga
  • Kauakestev silikoonkiht esiklaasile
  • Silikoonkojamehed kestavad u 2x kauem kui tavalised kojamehed
  • Katavad iga tõmbega esiklaasi vett tõrjuva silikooniga
  • Parem nähtavus, isegi kui kojamehed parasjagu ei tööta
  • Sobib C1/C11 kinnitustele

PIAA pakub nähtavuse täiesti uut taset oma silikoonigaklaasipuhastitega. Alates esialgsest disainiprotsessist kuni ulatuslike laboratoorsete testideni kõige karmimates tingimustes edestab see revolutsiooniline klaasipuhasti kõiki teisi praegu turul olevaid.

PIAA Si-Tech klaasipuhasti kummid sisaldavad silikooni, mis tagab parema nähtavuse tänu sellele, et kojamehed katavad esiklaasi silikoonikihiga iga tõmbe ajal. Silikoon on vett tõrjuvate omadustega ja vihmas suurematel kiirustel sõites ei pruugi kojamehi üldse vajagi minna – piisad libisevad üle klaasi! Silikoon aitab lisaks elimineerida kriuksuvat heli ja vähendab kojameeste kulumist. Sõidumugavus igal kujul.

PIAA kojamehed peavad hästi vastu UV kiirgusele, kuumusele ja külmale.

 

Pikkus

, , , , , , , , , , ,